logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (58) 6/2004
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk 24 - 28
UniqueStay hotellid on privaatsed ja kodused
UniqueStay hotellid asuvad Tallinna vanalinna külje all ning moodustavad omaette kompleksi, pakkudes turistidele ja äriklientidele suurepärast võimalust privaatseks ning koduseks majutuseks koos kõrgtasemel toitlustuse, meelelahutuse ja teenindusega. Hotellid pakuvad arvukalt lisateenuseid, nende hulgas väärivad esiletoomist ZEN toad, kus on ka spetsiaalne NASA poolt disainitud gravitatsioonivaba tool. Restoran Kaval-Antsu Talu on Eesti esimene interaktiivset ja rahvuslikku meelelahutusprogrammi pakkuv restoran, mida saab kasutada ka teatrisaalina, konverentsikeskusena või presentatsiooni läbiviimise kohana.
Lk 44-45
Lepanina hotell
Kaunis kohas Pärnumaa mererannas asub Lepanina hotell, mis oma tegevust pidevalt laiendab ja täiustab. Hotell koos 21 suvemajaga majutab korraga 200 inimest, sellele lisaks veel 30 karavanikohta ja telkimisplatsid. Hotell on tuntud kui konverentside ja suurürituste korralduskoht, siinne hea tasemega köök suudab toitlustada kuni 1000 inimest päevas. Hotelli ümbruses on palju ajaveetmis- ning sportimisvõimalusi. 6. - 19. detsember on hotellis Jõulumaa, alanud on ka aastavahetuse ürituste tellimine.
Lk 5
Eesti parimad ettevõtted
Sel aastal korraldati üheaegselt kaks ettevõtluskonkurssi: „Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabel 2004" ja „Ettevõtluse auhind 2004". Mõlema konkursi eesmärk on selgitada välja meie parimad ettevõtted, jagada tunnustust tehtud töö eest ning anda kõigile ettevõtjatele eeskuju ning innustust. Anti välja ka Turismi Uuendaja 2004 tiitlid eraldi suurettevõtete ja väikeettevõtete parimatele.
Lk 40-41
Koidulapark Hotell
Koidulapark hotell töötas siiani suvehotellina, sel aastal otsustati olla külalistele avatud kuni aasta lõpuni. Hotellis kehtivad sügisel talvehinnad ning vastavalt aastaajale varieerub pakutavate lisaväärtuste skaala. Oma klientidele pakutakse tutvustavat osasaamist (piletihinna sees!) mitmetest ajaveetmisvõimalustest Pärnus, ka kontserdi, teatrietenduse, ilusalongi jne külastamist.
Lk 42-43
Sadama Villa
Sadama Villa on peresõbralik majutuskoht, kus osa tube meenutavad pigem korterit - need on väga hubased ja ruumikad, mõlemal korrusel on köögid. Eraldi majas asub puuküttega saun (sobib ka nõupidamisteks), klientidele pakutakse kohapeal ka iluteenindust. Vastu võetakse ka karavane. Maja ümber on kena aed.
Lk 38 - 39
Green Villa
Green Villa on Pärnu üks uusimaid majutuskohti ning siinne kodumajutus on hubane. Eelkõige sobib see neile, kes soovivad privaatset elamiskohta Pärnus viibimise ajaks, kes hindavad vaikust ja rohelust. Green Villa on turvaline ja ka asukoht on igati soodne.
Lk 36-37
Ammende Villa
Ammende Villa tutvustab oma sügis-talviseid pakette külalistele: kanuupakett, päikeseloojangu õhtusöök, talvepiknik, jõulud, ilu ja tervis, kultuuripakett jt. Tegevust Ammende Villas jätkub nii ükskikkülastajatele kui ka suurematele seltskondadele ning Pärnus saab Ammende Villa töötajate kaasabil ka talvel suurepärase puhkuse või nädalalõpu veeta.
Lk 34 - 35
Veinikohvik Pärnus
Piccadilly omapärases ja meeleolukas veinikohvikus pakutakse head kohvi, hõrgutavaid kohapeal valmistatud trühvleid, kergeid salateid ja suupisteid. Kuid kõige olulisem on see, et siin saab nautida maailma parimaid veine kas klaasi või pudeli kaupa ning seejuures meeldivalt soodsa hinnaga. Veine on praegu umbes 130 nimetust.
Lk 6-9
Saka Cliff Hotell
Saka mõis-hotell on turistidele lausa kingitus, kuna siin peatuvatel huvilistel on väga soodsad võimalused tutvuda Ida-Virumaa vaatamisväärsustega. Hotellis on ka väike hubane SPA, kus protseduuride tõhusust toetavad suurepärane õhk, kaunis loodus, vaikus ja omaette olemise võimalus. Sakas on olemas ka üks Eesti kuuest imeaparaadist - see on Termalife SPA-Jet-tervisekapsel.
Lk 18 - 19
Teeme asja kätega selgeks!
Inimesed suhtlevad kõne abil, kuid kuna maailmas on tuhandeid kõneldavaid keeli, siis tuleb rännumeestel võõras paigas tihti end vestluskaaslasele arusaadavaks teha käte ja zhestide abil. Kuid eestlasele harjumuspärased viiped ei pruugi teiste maade rahvastele sugugi ühetähenduslikult arusaadavad olla, sest nagu sõnadki, vajavad ka zhestid tihti „tõlkimist".
Lk 30 - 33
Pärnu hotellitöötajate suvepäevad
Seekordsed suvepäevad toimusid Takendorfis ning olid militaarse hõnguga. Osalejad võistlesid laskevõistluses, noaheitmises, Erna retkes, supi keetmises ning veel mitmeski elevust tekitavas jõukatsumises. Kõikides võistlustes kokku kogus kõige rohkem punkte Kapten Kurgo Villa, järgnesid Strand Hotell, Ammende Villa ja Tervise Paradiis.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee